Adresa:

Miletičova 5A

821 08 Bratislava

Tel:
+421 918 731 377

 

SLUŽBY

Špecializujeme sa na vykonávanie komplexných a  inovatívnych zubných ošetrení. Snažíme sa zabezpečiť, aby naša široká škála služieb bola vždy založená na najnovších osvedčených lekárskych postupoch.

detska stomatologia - ciernobielo - web

Detská stomatológia

Deti sú veľmi citliví a vnímaví pacienti, preto je dôležité si u nich budovať dôveru už od prvej návštevy, ktorá sa odporúča od prvého roka dieťaťa.

icon

Vstupné prehliadky

Čaká na Vás príjemný personál, ktorý je v prípade akýchkoľvek Vašich otázok pripravený poskytnúť všetky potrebné informácie.

RTG vyšetrenie

Neoddeliteľnou súčasťou vyšetrenia v zubnej ambulancii je röntgenové vyšetrenie, na základe ktorého je možné správne určiť diagnózu.

maloinvazivne osetrenie

Maloinvazívne ošetrenie

Pokiaľ je to možné, snažíme sa liečiť. Kaz je ideálne ho čím skôr diagnostikovať a následne minimálne invazívne ošetriť.

chirurgia

Chirurgia

Stomatologická chirurgia sa zaoberá chirurgickou liečbou procesov týkajúcich sa zubov a okolitého kostného lôžka.

Endodoncia

Endodoncia lieči ochorenia zubnej drene, spôsobené následkami zubného kazu prípadne úrazu.

protetika

Protetika

Protetika je stomatologický odbor, zaoberajúci sa funkčnou a estetickou rekonštrukciou väčšej časti zubného tkaniva, prípadne náhrady zubov.

implantologia

Implantológia

Implantológia. Zubný implantát (známy aj ako kostný implantát alebo fixtúra), je komponent, využívaný v chirurgickom obore- implantológii.

Profylaktika

Účinným spôsobom, ako sa posedeniu v našej ambulancii vyhnúť, je zubná profylaxia alebo zjednodušene povedané, prevencia.

zachovna stomatologia

Záchovná stomatológia

Zaoberá sa liečbou zubného kazu a jeho následkov. Mikroorganizmy v ústnej dutine, kariogénne mikroorganizmy môžu spôsobiť ochorenie nazývané zubný kaz.

dentalna hygiena

Dentálna hygiena

Ústna hygiena je dôležitou súčasťou celkovej hygieny ľudského tela. Jej cieľom je zabrániť vzniku zubného kazu, zápalu slizníc a vzniku parodontitídy.

Bielenie

Túžite po krásnych bielych zuboch a oslnivom úsmeve? Bielenie je estetická korekcia farby zubov, ktorú samozrejme tiež v našej ambulancii vykonávame.